OKG „Równać Szanse” 2016 II etap

RS2016_OKGJesteśmy w drugim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego "Równać Szanse" 2016!

 

„Mam szerokie zainteresowania, wierzę w siebie i nawiązuję łatwy kontakt z innymi, potrafię pracować w grupie. Poradzę sobie w każdej sytuacji i w każdym miejscu.”

 

Stwórz z młodymi ludźmi projekt, dzięki któremu poczują się oni ważni i docenieni!

PODKARPACKIE CENTRUM HIPOTERAPII przygotowało diagnozę potrzeb młodych ludzi z gminy Lubenia i zakwalifikowało się do II etapu programu „Równać Szanse” 2016 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Program ten wspiera inicjatywy młodych ludzi właśnie z takich miejscowości jak nasza. Jest to szansa dla młodzieży na własną inicjatywę.

Dlatego też jeśli jesteście pomysłowi, otwarci, kreatywni i lubicie działać, chcecie się rozwijać i samodoskonalić  - to szukamy właśnie Was, chętnych osób potrzebnych od zaraz!

Więc jeśli mieszkacie na terenie gminy Lubenia, macie 13 do 19 lat, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście dołączyli do nas. Jesteśmy pewni, że macie głowy pełne pomysłów, które już wkrótce przedyskutujemy w trakcie spotkania (dokładny termin będzie podany na stronie internetowej i na facebooku).

Czekamy na Wasze pomysły i zgłoszenia do udziału w spotkaniu:)

 

Za nami kolejne spotkanie z młodzieżą z gminy Lubenia OKG „Równać Szanse 2016”

W dniu 25 kwietnia br. odbyło się spotkanie z młodzieżą w Sołonce w ramach OKG „Równać Szanse 2016”.

Na spotkaniu młodzież zaskoczyła nas swoją kreatywnością, otwartością i tak wielkim pragnieniem zrobienia czegoś i to nie tylko dla siebie, ale również dla swojej wioski, którą kochają i chcą „żeby była znana w całej Polsce!”

Młodzież wie czego chce, wie jak sprawić by ich życie w Sołonce stało się bardziej atrakcyjne i trzyma mocno kciuki, aby ich projekt uzyskał pozytywną ocenę i mógł być realizowany!

photo(1)  

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkania:)